אולמי אלגרו
 
 
 
 
התקשרו לאולמי אלגרו
053-7932233
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 

בחתונה שלכם כל פרט חשוב

 
המטרה שלנו באולמי אלגרו - Alegro היא שאורחיכם יתפעלו שוב ושוב מכל פינה ומכל מנה. איך עושים את זה? עוצרים לרגע ובוחנים לעומק את שלל הפרטים שמרכיבים אירוע: קבלת הפנים, החופה, הבר, פינות הישיבה, שולחנות האורחים, גווני התאורה, עוצמת הסאונד, מדי המלצרים ועוד ועוד. רק ברגע שאתם שבעי רצון, אפשר להתקדם.

החוויה של האורחים מתחילה ברגע שהם מחנים את רכבם, ומסתיימת בשנייה שיצאו לדרכם הביתה. בין לבין, נדאג שהכול מתקתק ושאתם עסוקים אך ורק בדבר אחד: לחגוג עם מי שאתם אוהבים (ולהצטלם בלי סוף...).
 
 
 
נשמח אם תעיינו בחוות הדעת החמות שקיבלנו, ממי שכבר חגג אירוע באולמי אלגרו.
להמלצות >>
 
 
 

תמיד לרשותכם

 
כדי להפיק לכם אירוע ייחודי, שמותאם בדיוק בשבילכם, נלווה אתכם לכל אורך הדרך – כבר מפגישת הייעוץ הראשונה, בה תשתפו אותנו ב-Vision שלכם לגבי החתונה. נדאג שאתם נינוחים ומחויכים ביום האירוע, ונהיה קשובים לבקשות מיוחדות גם בזמן אמת.
 
 
 

שמחה בצלחת

 
צירפנו לשורותינו את השף אהרון שאשא, שתפקידו לדאוג שהאוכל טעים ונראה מצוין בעת ובעונה אחת. לצדו צוות של טבחים יצירתיים, ששמים את הלב והנשמה בכל צלחת. הרכבנו תפריטים עשירים במיוחד, מהם תוכלו לבחור את המנות שיכבשו את האורחים. גם השקענו מחשבה רבה בנוגע לעיצוב המנות, כי קודם כל אוכלים עם העיניים. קבלו הצצה כאן.
 

כן, חשבנו על הכול...

 
  • חניה מקורה ופרטית לאורחים? יש!
  • צוות אבטחה לכל אורך האירוע? בטח שיש!
  • רישיון עסק בתוקף? אי אפשר בלי
  • אוויר הרים צלול כיין? כמובן שיש, אנחנו בירושלים...
 
צרו קשר לתיאום ביקור התרשמות במקום ולקבלת מידע נוסף: 053-7932233.
 
 
 
 
מקום לחתונות בירושלים
 
 
 
אולם אירועים בירושלים